خرید ملک در قبرس شمالی

با empirecyprus.co – وب سایت املاک در قبرس شمالی ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر به دنبال خرید ملک در قبرس شمالی هستید ، به مکان مناسب رسیده اید! empirecyprus.co جدیدترین ملک ها در قبرس شمالی از ویلا گرفته تا آپارتمان ، استودیو و… را از سازندگان معتبر لیست می کند.

 

املاک در گیرنه

Kyrenia (Girne) مکانی خارق العاده برای بازدید و گشت و گذار است. فروشگاه ها و بازارهای زیادی برای گشت و گذار در اینجا وجود دارد و پس از اتمام کار ، می توانید در یکی از رستوران ها و بارهای بندرگاه استراحت کنید.

در حال حاضر بندرگاه بیشتر برای صنایع دستی تفریحی مورد استفاده قرار می گیرد و ساختمان ها اکنون اکثراً همه رستوران ها هستند و میزهای بیرون در امتداد آب دارند.

در شب ، به ویژه در تابستان ، بندرگاه مکانی برای دید و بازدید است. یک شام راحت در کنار خانواده یا یک نوشیدنی با نشاط با دوستان خود لذت ببرید.

خرید ملک در قبرس شمالی – خرید املاک در گیرنه

شرکت Empire Cyprus مرجع خرید آپارتمان و ویلا در گیرنه میباشد. جهت مشاهده لیست پروژه های ساختمانی گیرنه به لینک زیر مراجعه نمایید :

برای مشاهده لیست پروژه های ساختمانی در گیرنه <کلیک کنید>

املاک در کارپاز

این منطقه برخی از بهترین سواحل را در کل قبرس شمالی دارد و در به باور برخی سواحل طلایی شبه جزیره کارپاز یکی از بهترین سواحل اروپا هستند. آبهای پاک و تمیز که در برابر سواحل شنی طلایی شسته می شوند.

این یک مکان آرام و ساکت است که می تواند با طبیعت پیوند بخورد ، تصور کنید که تمام روز را در یک ساحل شنی شگفت انگیز در آبهای شفاف شنا می کنید و حتی یک شب اردو می زنید تا ببینید لاک پشت های دریایی به ساحل می آیند و تخم می گذارند.

خرید ملک در قبرس شمالی – خرید املاک در کارپاز

شرکت Empire Cyprus مرجع خرید آپارتمان و ویلا در کارپاز میباشد. جهت مشاهده لیست پروژه های ساختمانی کارپاز به لینک زیر مراجعه نمایید :

برای مشاهده لیست پروژه های ساختمانی در کارپاز <کلیک کنید>

املاک فاماگوستا

شهر قدیمی فاماگوستا از سال ۱۹۹۶ بازسازی شده است و یک موزه واقعی در فضای باز است و برای کاوش ، آفتاب گرفتن ، شنا در سواحل زیبا و کافه های منتوع لذت واقعی را میتوان برد.

دانشگاه دولتی میدترانه شرقی با رنکینگ خوب در این شهر واقع شده است و سالانه هزاران دانشجو برای ادامه تحصیل به این شهر می آیند.

پروژه های ساختمانی بسیاری در حال ساخت در این شهر است که گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری میباشند.

خرید ملک در قبرس شمالی – خرید املاک در فاماگوستا

شرکت Empire Cyprus مرجع خرید آپارتمان و ویلا در فاماگوستا میباشد. جهت مشاهده لیست پروژه های ساختمانی فاماگوستا به لینک زیر مراجعه نمایید :

برای مشاهده لیست پروژه های ساختمانی در فاماگوستا <کلیک کنید>

نکات مهمی که باید در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی در نظر بگیرید :

کلیه اسناد مالکیت در قبرس شمالی توسط جمهوری ترکیه قبرس شمالی صادر میشود و طبق قانون اساسی ضمانت میشود.

سند تورک :

این نوع سند مالکیت مربوط به املاکی است که قبل از تقسیم قبرس در سال ۱۹۷۴ توسط یک تبعه خارجی با یک قبرس ترک متعلق بوده است. این نوع سند ، مالکیت در آن مورد بحث نیست و اعتبار بین المللی دارد.

سند مبادله ای:

این مربوط به ملکی است که قبل از وقایع ۱۹۷۴ در مالکیت قبرس یونان بود. سند مالکیت مبادله ای توسط ترک های قبرسی که زمین متروکه خود را در جنوب با یک زمین رها شده قبرس یونانی در شمال معامله کرده بودند.

المللی دارد.

سند تحسیس:

این توع سند مالکیت عمدتا متعلق به یونانیان قبرس قبل از سال ۱۹۷۴ بوده است ، ولی بعد از جنگ به مهاجران ترکیه به قبرس شمالی و خانواده های آنها واگذار شده که به هیچ عنوان شرکت Empire Cyprus توصیه نمیکند!

برای تایید صلاحیت قانونی فروشنده در فروش ملک و بررسی وضعیت ملکی در خصوص زراعی بودن یا در توقیف و رهن آن در بانک

برخی از سازندگان تمایل دارند قبل از اخذ پروانه ساختمانی لازم برای نقشه ها املاک خارج از نقشه را به بازار عرضه کنند. برخی ممکن است قبل از گرفتن مجوز ها ساخت و ساز را شروع کنند. اگر قصد خرید ملک خارج از طرح را دارید یا سند مالکیت جداگانه برای ملک هنوز به راحتی در دسترس نیست ، بررسی تمام پروانه های ساختمانی مورد نیاز برای ساخت و ساز ضروری است.

اصلاحات و ضمائم برای املاکی که دارای سند مالکیت جداگانه هستند ، باید تایید شود که ملک به شرح سند  است و پس از صدور سند مالکیت ، هیچ گونه اصلاحیه ای انجام نشده است. هر گونه اصلاح با پیوست ، به عنوان مثال استخر شنا به مجوز های اضافی نیاز دارد.

طرفین معامله باید یا خود آگاه باشند به مسائل حقوقی و یا با مشاورین مجرب اقدام به خرید ملک نمایند.

در بعضی موارد یک طرف معامله از الفاظ به کار برده شده در مفاد قرار داد آگاهی نداشته که باعث ضرر و زیان میشوند.

مشاوره جهت خرید ملک و سرمایه گذاری با تیم مشاوره املاک Empire Cyprus

تماس با ما

تماس در واتساپ

[njwa_button id="2927"]